Struktura organizacyjna i rejony pracy socjalnej CUS

Dyrektor CUS Gminy Słupsk - Ewa Roszyk

 

Zastępca Dyrektora - Sabina Krawiec

 

Zespół księgowo - kadrowy

Główny Księgowy - Marzena Walawicz

Księgowość i kadry - Agnieszka Janeczek, Aleksandra Domaros, Iwona Lanart, Bożena Zielińska

 

Zespół ds. Realizacji świadczeń

Koordynator Zespołu - Angelika Nejmant

Świadczenia rodzinne - Mariola Friedenstab

Świadczenia wychowawcze - Ewelina Kowalczyk

Fundusz alimentacyjny - Magdalena Lewandowska

Stypendia Szkolne, Dodatki Mieszkaniowe, Energetyczne - Monika Gliszczyńska

 

Zespół ds.organizacyjno - administracyjnych

Sekretariat - Marlena Wąs

 

Zespół ds. Organizowania usług społecznych

Koordynator Zespołu/ koordynator indywidualnych planów usług społecznych - Szymon Rohde

Koordynator indywidualnych planów usług społecznych - Iwona Cekała

Koordynator indywidualnych planów usług społecznych - Dorota Miękus-Płodzień

Koordynator indywidualnych planów usług społecznych - Małgorzata Dobrosielska

Asystent Rodziny - Małgorzata Czerniło, Beata Leoś

Asystent osoby niepełnosprawnej - Iwona Znajdek

Psycholog - Ewa Warwas-Moroz

 

Organizator społeczności lokalnej - Agnieszka Budkowska

 

Stanowisko ds. programów i projektów - Dominika Sokołowska

 

 

Zespół ds. realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej 

Koordynator Zespołu - Katarzyna Kojder

Starszy specjalista pracy socjalnej - Paulina Brzezińska

Specjalista pracy socjalnej - Joanna Chrzanowska

Pracownik Socjalny - Dominika Kowalko

Starszy pracownik socjalny - Irena Rajszczak

Starszy specjalista pracy socjalnej - Ewa Rekowska

Starszy specjalista pracy socjalnej - Emilia Sorbian

Starszy specjalista pracy socjalnej - Aneta Tyborczyk - Kargul

 

Specjalista ds. świadczeń i sprawozdawczości - Wiesława Werra

 

 

REJONY PRACY SOCJALNEJ:

 

REJON I - Irena Rajszczak - tel. 887 780 679

 

Rogawica, Grąsino, Jezierzyce SHR, Kukowo, Siemianice (ul. Boczna, Bukowa, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Łąkowa, Miejska, Miodowa, Młyńska, Perłowa, Pogodna, Polna, Przyjazna, Robotnicza, Rybacka, Słoneczna, Słupska, Sosnowa, Spokojna, Szmaragdowa, Świerkowa, Tęczowa, Wiejska, Złota, Żytnia),

 

REJON II  - Joanna Chrzanowska  - tel. 887 780 677

 

Strzelinko, Gajki, Gałezinowo, Wielichowo, Bruskowo Wielkie, Łupiny, Krępa

 

REJON III - Aneta Tyborczyk - Kargul - tel. 887 780 675

 

Bierkowo, Bruskowo Małe, Gać, Krzemienica, Redęcin, Swołowo, Wierzbięcin

 

REJON IV - Katarzyna Kojder - tel. 887 780 671

 

Bydlino, Włynkowo, Włynkówko, Strzelino

 

REJON V -  Emilia Sorbian - tel. 887 780 678

 

Redzikowo, Wieszyno, Siemianice (ul. Agrestowa, Akacjowa, Bratkowa, Czereśniowa, Fiołkowa, Jagodowa, Jaśmnowa, Kwiatowa, Lawendowa, Makowa, Malinowa, Ogrodowa, Parkowa, Spacerowa, Wiśniowa)

 

REJON VI - Paulina Brzezińska - tel. 887 780 673

 

Bukówka, Jezierzyce Osiedle, Niewierowo

 

REJON VII - Dominika Kowalko - tel. 887 780 672

 

Głobino, Stanięcino, Warblewko, Warblewo, Kusowo, Płaszewko, Siemianice ( ul. Kościelna, Ku Słońcu, Migdałowa, Piaskowa)

 

REJON VIII - Ewa Rekowska - tel. 887 780 674

 

Lękwica, Wiklino, Kępno, Lubuczewo, Wrzeście, Karżcino, Swochowo, Siemianice (ul.Brzozowa, Grabowa, Graniczna, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Miętowa, Modrzewiowa, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Ziołowa)

Dane kontaktowe

adres:
ul. Obrońców Wybrzeża 2

76-200 Słupsk

 

tel/fax:
59 842 84 02

 

e-mail:
gops@gminaslupsk.pl

 

godziny otwarcia ośrodka:
poniedziałek: 7.00 - 16.30
wtorek: 7.00 - 15.00
środa: 7.00 - 15.00
czwartek: 7.00 - 15.00
piątek: 7.00 - 13.30
kasa czynna:
poniedziałek: 10.00 - 15.30
wtorek-czwartek: 10.00 - 14.00
piątek: 10.00 - 12:30

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.